Neodom Lokal Wynajem Wtórny Lokal usługowy przy Rynku Głównym | ul. Szewska | Duża witryna
KRA-LW-8641

Lokal usługowy przy Rynku Głównym | ul. Szewska | Duża witryna

Kraków, Stare Miasto, Szewska
KRA-LW-8641 Zadzwoń
20 000 PLN
666 PLN/m2
1/2

Szczegóły oferty

20 000 PLN/m-c
( 666 PLN/m2)
Powierzchnia:
30 m2
Powierzchnia użytkowa:
30 m2
Wejście: od ulicy

Opis oferty

Do wynajęcia parterowy lokal handlowo-usługowy położony przy ul. Szewskiej, jednej z najbardziej atrakcyjnych ulic prowadzących do Rynku Głównego w Krakowie.

Lokal posiada szeroką witrynę oraz wejście bezpośrednio z ulicy, co zapewnia świetną ekspozycję i bardzo duży ruch pieszy przez cały rok.

Najważniejsze atuty:

Przeznaczenie:

Warunki najmu:

Więcej szczegółów po kontakcie telefonicznym.

Kontakt do agenta:

Paweł Dąbroś
535 375 222
pawel.dabros@neodom.pl
NEODOM Nieruchomości

Lokalizacja

Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Każde biuro nieruchomości działające pod marką neodom® jest niezależnym podmiotem gospodarczym.

Szczegóły oferty

20 000 PLN/m-c
( 666 PLN/m2)
Powierzchnia:
30 m2
Powierzchnia użytkowa:
30 m2
Wejście: od ulicy

Detale oferty

Przeznaczenie biurowy, handlowy, handlowo-usługowy, usługowy
Stan lokalu do wykończenia
Typ lokalu jednopoziomowe
Piętro Parter
Powierzchnia użytkowa 30 m2
Wejście od ulicy
Ilość wejść 1

Uzyskaj pomoc
w finansowaniu.

Dowiedz się więcej

Może zainteresujesz się

Akceptuję